Працюємо на економічний фронт України!
НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Завдяки різноманітності наявних у нас апаратів, ми надаємо сервіс високого рівня, працюємо з усіма матеріалами оббивки і видаляємо практично   

будь-які плями.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Основна причина
Раніше замовляли хімчистку?
Номер телефону
Або напишіть нам в Telegram
Call
Close
Close
Зателефонуйте нам
І ми підберемо найкраще рішення по хімчистці меблів на дому

Тут Ви можете подивитися обладнання, яке використовується в процесі хімчистки ваших меблів

экстрактор Karcher Puzzi 8/1
Миючий екстрактор Karcher Puzzi 8/1
Даний апарат використовується для аквачистки м'яких меблів та матраців. Завдяки своєму компактному розміру чистку можна легко проводити в приміщеннях, в яких мало вільного простору. Потужність даного апарату дозволяє прибрати з оббивки максимум вологи.
экстрактор Sandia Sniper
Килимовий екстрактор Sandia Sniper
Даний апарат використовується для глибинного чищення килимів та ковроліну. Наявність двох турбін забезпечує високу потужність. Як результат, екстрактор витягує забруднення з самих глибин оббивки, а також прибирає максимум вологи. Потужність даного апарату дозволяє нам обробляти велику площу килимового покриття за мінімальну кількість часу. 
Пылесос Xiaomi Jimmy JV11
Пилосос Xiaomi Jimmy JV11
Даний апарат використовується для глибинного чищення м'яких меблів та матраців. Завдяки його потужності, пилосос видаляє забруднення з самих глибин оббивки. Наявність УФ-лампи забезпечує ретельну дезінфекцію, таким чином у бактерій, мікробів та пилових кліщів немає жодних шансів. Тиха робота пилососа забезпечить вам комфорт на час проведення хімчистки. 
Парогенератор Karcher SC2
Парогенератор Karcher SC2
Даний апарат використовується для парової чистки штор і тюлю. Завдяки сильному тиску пари, а також високій температурі, штори і тюль не тільки добре очищаються, але також і дезінфікуються. Також даний парогенератор використовується при проведенні підтримуючої чистки меблів, або у випадках, коли матеріал оббивки ваших меблів погано реагує на вологу. 
пылесос Karcher 7/1
Пилосос Karcher 7/1
Даний апарат використовується для видалення сухих забруднень, таких як сміття, крихти, пил з килимів, ковроліну. Також використовується для прибирання в нішах м'яких меблів і за нею. З його допомогою також проводиться перший етап чищення штор.
сушилка для мягкой мебели, ковров
Сушилка для меблів Powr-Flite PDH
Даний апарат використовується в тих випадках, коли потрібно прискорити висихання меблів після хімчистки. Завдяки високій потужності даної сушки, ваш диван буде сухим протягом кількох годин. Працює вона безшумно, що забезпечує комфорт нашим клієнтам.
вентилятор для сушки мебели после химчистки
Вентилятор Dri-Eaz Dri-Pod
Даний апарат використовується для прискорення висихання меблів або килимів після проведення водної чистки. Сильний потік повітря, спрямований вниз, дозволяє рівномірно просушити оббивку або килим.