Працюємо на економічний фронт України!

МАЙСТРИ виїзної хімчистки м'яких меблів від компанії АКЛІН

Кожен з них є професіоналом у сфері виїзної хімчистки будь-яких меблів - диванів, матраців, стільців, килимів, ковроліну і багато чого іншого. Вони позитивно дивляться на життя і не зупиняються на досягнутому.

Чому наші майстри найкращі? Тому що ми ретельно підходимо до підбору фахівців, щоб потім забезпечити вам хімчистку м'яких меблів вищого рівня.

Процес підбору майстрів виглядає наступним чином:
1

Первинне спілкування

Під час спілкування з кандидатами, ми звертаємо увагу на стиль спілкування людини, його погляди на життя і моральні принципи. Саме тому в нашій команді тільки майстри, які люблять людей і спілкування з ними, оптимістичні, молоді хлопці, яким подобається працювати руками.
2
Якісне навчання
Хімчистка меблів - процедура проста, але має безліч тонкощів. Саме тому ми навчаємо кожного майстра з нуля, незалежно від його попереднього досвіду. Це робиться для того, щоб передати наш підхід та всі накопичені знання по хімчистці диванів, килимів, штор.
3
Передача досвіду
Після проходження навчання та складання іспиту кожен майстер прикріплюється до досвідченого фахівця і здійснює хімчистку ваших меблів виключно під його пильним наглядом. Тільки після появи досвіду майстер може працювати самостійно.
4
Безперервний розвиток
Як би добре ми не працювали, завжди можна працювати краще: краще чистити меблі, краще сушити, краще спілкуватися з клієнтами. Тому всі наші майстри періодично проходять навчання для підвищення своєї кваліфікації та примноження знань в області виїзної хімчистки м'яких і шкіряних меблів.
Close
Дізнайтесь вартість хімчистки за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Основна причина
Раніше замовляли хімчистку?
Номер телефону
Або напишіть нам в Telegram

Отже, раді представити вам майстрів виїзної хімчистки меблів компанії АКЛІН

Ви маєте можливість познайомитися з кожним з цих прекрасних людей особисто, замовивши хімчистку додому

Переваги, які мають майстри виїзної хімчистки, працюючи в компанії АКЛІН

Люди
Виїжджаючи на замовлення по хімчистці, кожен майстер зустрічає різних людей, заводить нові цікаві знайомства.
Різноманітні завдання
Робота в хімчистці меблів не перетворюється на рутину, оскільки перед майстром встають найрізноманітніші завдання, які часто бувають складними. Це робить роботу в нашій компанії цікавою та спонукає до розвитку.
Поїздки
Ми працюємо не тільки в усіх районах Києва, а й по Київській області. Виконуючи замовлення, у майстра є можливість відвідати різні місця в Києві і за його межами на службовому автомобілі.
Молодий колектив
У нашій компанії всі на одній хвилі, адже тут всі молоді й енергійні, навіть наші керівники.
Корпоративна культура
Ми намагаємося, щоб усі співробітники компанії працювали як одна команда, єдиний організм. Для цього ми проводимо разом не тільки робочий час, а й особистий, організовуючи заходи для дозвілля всієї команди. Також ми проводимо фотосесії для колективу, а це означає, що у вас завжди будуть класні фото для ваших соцмереж.
Результат роботи
Часто люди втрачають інтерес до тієї чи іншої справи тому, що не бачать плодів своєї роботи. Здійснюючи хімчистку диванів, матраців, крісел та інших об'єктів, ви одразу бачите результати своєї роботи, які будуть мотивувати вас працювати далі. 
Задоволені клієнти
Подяки наших клієнтів - окремий вид задоволення і мистецтва. Варто тільки спробувати.
АКЛІН - майстри виїзної хімчистки, які працюють з душею.
команда по хімчистці диванів, матраців, килимів