Працюємо на економічний фронт України!

Чистка тюлю та штор в Києві

Почистимо штори та тюль у Вас вдома, не знімаючи їх з вікна

Чи насправді необхідна чистка штор, тюлю вдома?


З часом, штори накопичують в собі безліч пилу, вбирають різні запахи і вологу з вікна. Так, поступово, в них починають з'являтися шкідливі мікроорганізми і навіть цвіль. На жаль, самостійно прибрати всі забруднення не так вже й просто. Найчастіше, господині вдаються до прання штор або тюлю. Такий метод є дуже витратним за часом і зусиллями, адже штори потрібно знімати з вікна, потім прати, сушити, прасувати, і знову вішати на карниз. Замовивши хімчистку штор, ви отримаєте чисті штори за короткий час.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Основна причина
Раніше замовляли хімчистку?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Чому клієнти обирають чистку тюлю і штор від АКЛІН?

Ми почистимо ваші штори швидко і якісно
Використовуємо спеціальну методику чищення штор у висячому положенні, щоб забезпечити чудовий результат за короткий час. 
Злагоджений колектив
Кожен з наших майстрів є фахівцем у сфері хімчистки. Крім цього, має високі моральні принципи та позитивне мислення.
Почистимо ваші штори з турботою
Кожен наш клієнт важливий. Замовляючи хімчистку тюлю або штор будьте впевнені, що наш майстер зробить все на вищому рівні.
Безпечна косметика
Ми дбаємо про здоров'я кожного, хто з нами працює - будь то клієнт або майстер. Саме тому ми вибрали тільки ті засоби, які не приносять шкоди здоров'ю людини або тварини. 
Ми почистимо ваші штори швидко і якісно
Використовуємо спеціальну методику чищення штор у висячому положенні, щоб забезпечити чудовий результат за короткий час. 
Злагоджений колектив
Кожен з наших майстрів є фахівцем у сфері хімчистки. Крім цього, має високі моральні принципи та позитивне мислення.
Почистимо ваші штори з турботою
Кожен наш клієнт важливий. Замовляючи хімчистку тюлю або штор будьте впевнені, що наш майстер зробить все на вищому рівні.
Безпечна косметика
Ми дбаємо про здоров'я кожного, хто з нами працює - будь то клієнт або майстер. Саме тому ми вибрали тільки ті засоби, які не приносять шкоди здоров'ю людини або тварини. 

ЕТАПИ ЧИСТКИ ШТОР, ТЮЛЮ З ВИЇЗДОМ ДОДОМУ

6 кроків на шляху до чистоти штор та тюлю
1
Огляд матеріалу, з якого зроблені штори
У сучасному світі існує багато різновидів тканин для виробництва штор і тюлю. Перш, ніж приступити до хімчистки, наш майстер повинен оглянути тканину, щоб зрозуміти як з нею працювати.
2
Суха чистка
Оскільки ми чистимо штори не знімаючи з вікна, ми використовуємо сухий варіант хімчистки. Майстер проходиться спеціальним вакуумним пилососом по всій довжині штор з обох сторін. Таким чином, збирається увесь пил та сміття.
3
Видалення плям (за необхідності)
Плями можуть з'являтися на всіх видах тканин, і штори не виняток. Після того як майстер здійснив суху чистку, він приступає до виведення плям, якщо такі є на ваших шторах. 
4
Обробка парою
Коли штори почищені від пилу, а плями виведені, майстер обробляє штори парою. За допомогою цієї процедури із штор видаляються неприємні запахи, а також залишки забруднень. Також під час обробки штор і тюлю парою, вони розгладжуються, набуваючи більш красивого і доглянутого вигляду.
5
Дезинфекція
Штор і тюлі також необхідна дезінфекція, оскільки на їх поверхні накопичується багато хвороботворних мікроорганізмів. Під час обробки парою гине до 99% всіх шкідливих паразитів, таким чином, забезпечуючи вашим шторам не тільки чистоту, але і стерильність. 
6
Справа нашого життя
За роки роботи нам вдалося зібрати навколо себе команду однодумців. Для всіх нас хімчистка - це справа життя. Нам подобається не тільки результат роботи, а й її процес. І ми постійно розвиваємося, щоб ставати краще.

НАДАЄМО 15 ДНІВ ГАРАНТІЇ НА ВСІ ПОСЛУГИ


Для усіх наших клієнтів на постійній основі діє гарантія терміном 15 днів. Це означає, що якщо у вас на шторах з'явилися нові плями, ми приїдемо і безкоштовно їх почистимо. Дана гарантія діє на всі послуги, без обмеження.

Досі перете штори самостійно? Замовте хімчистку та відпочивайте!

Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас з усіх питань
Ви можете сім разів подумати, проте краще замовити чистку штор прямо зараз!

6 ПРАВИЛ КОМПАНІЇ "АКЛІН" ПО ХІМЧИСТЦІ МЕБЛІВ

Те, на чому грунтується побудова всієї нашої роботи
СПІВРОБІТНИКИ - ЗОЛОТО

Ми добре розуміємо, що саме колектив визначає настрій, з яким ми будемо підходити до роботи, і якість послуг, що надаються. Ми цінуємо кожного співробітника не тільки тому, що кожен з них справжній фахівець у своїй сфері. Ми цінуємо кожного за його особистісні якості, і вдячні, що з року в рік наші співробітники залишаються з нами.

1
ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСОБИ
У нашій компанії є гасло: Не економ на клієнті, і клієнт не буде економити на тобі. Саме тому в роботі ми користуємося тільки якісними, дорогими засобами для хімчистки. Кожен виробник є лідером на ринку і має сертифікати якості. 
2
ПРОФЕСІЙНА ТЕХНІКА
Поряд з якісними засобами і вміннями наших майстрів не менш важливим є використання спеціалізованої техніки для хімчистки. Ми використовуємо потужні пилососи, екстрактори, сушки та інші апарати, щоб забезпечити прекрасний результат.
3
ДОСКОНАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ
Відомо, що на поверхні штор збирається лише маленька частина забруднень в порівнянні з тим, що відбувається в глибинах волокон тканини. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб почистити ваші штори до самих глибин волокон, тим самим гарантуючи вам глибоке очищення. 
4
НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ
Разом з керівником компанії наші майстри постійно вдосконалюють свої знання, вміння та навички. Це дозволяє нам йти вперед, розвиватися і ставати сервісом номер 1 по хімчистці.
5
ПОДАЛЬШІ ПЕРСПЕКТИВИ
АКЛІН - компанія, що любить людей. Ми намагаємося будувати тривалі стосунки з кожним клієнтом і з кожним співробітником. І таке ставлення до нас повертається.
6

Фото робіт до / після

4 моменти, що відділяють вас від чистих штор

Заявка
Зв'яжіться з нами і залиште заявку на хімчистку штор або тюлю. Як це зробити? Зателефонуйте за номером телефону або залиште заявку нашому менеджеру.
Зручний день та час
Ми надаємо Вам можливість самостійно вибрати зручне число і час здійснення хімчистки тюлю або штор. Просто повідомте менеджеру ваші уподобання.
Приїзд наших майстрів
В обраний вами день та час наші майстри прибудуть до вас, щоб подарувати вашим шторам чистоту.
Приголомшливий результат
Після ретельної хімчистки, виконаної нашими фахівцями, просто насолодіться чистотою та свіжістю ваших штор.

Типові запитання від наших клієнтів

Скільки часу йде на чистку штор?
Звичайно, тривалість хімчистки штор залежить від розміру штор і їх кількості. Хімчистка двох-трьох штор займає приблизно 30 хвилин.
Наскільки безпечні ваші засоби?
Ми використовуємо тільки екологічні кошти, які є на 100% безпечними. Вам немає про що турбуватися.
Скільки часу потрібно, щоб штори висохли після чистки?
Оскільки чистка штор проводиться за технологією сухого чищення, ваші штори не піддаються обробці водою, а значить, після хімчистки вони будуть лише злегка вологими через обробку паром.
Мені обов'язково заміряти свої штори, перш ніж замовляти хімчистку?
Звичайно, ні. Якщо Ви не знаєте розмір ваших штор або тюлю, не страшно. Наші майстри можуть зробити вимір і розрахунок вартості безпосередньо перед чисткою. 
Чи можу я замовити хімчистку штор в Ірпінь?
Безумовно. Ми працюємо не тільки по всьому Києву, але і в передмісті, в таких містах як Ірпінь, Буча, Вишгород, Гостомель та інші.
ДУМКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАС
Христина
веб-дизайнер
Живемо з чоловіком в приватному будинку, любимо покурити кальян. Щоб весь будинок ним не пропах, завжди ставимо на кухні. Згодом, помітила на шторах якийсь наліт, і запах весь час в кухні був якийсь важкий. На те, щоб знімати штори з вікна, прати їх і т д у нас часу немає, обидва багато працюємо. Замовили собі хімчистку штор від АКЛІН. Я не пошкодувала жодного разу. Штори були почищені за 20 хвилин, запах на кухні став свіжим, а штори виглядають тепер як нові. Від щирого серця дякую вам, хлопці.
Єгор
юрист
Коротше, справа ось у чому. Вирішив я завести собі собаку. І ось собака моя начебто до вулиці і привчена, але облюбувала штори в моїй спальні, в результаті, вони повністю пропахнули сечею, як і моя кімната. Я возитися з цим не став, а одразу замовив хімчистку додому. Штори мої були чистими і приємно пахли за дуже короткий час. Я просто в шоці. З собакою тепер працюю))
Максим
Власник сервісу по ремонту комп'ютерів
Переїжджали в новий офіс. У моєму кабінеті від старих наймачів залишилися штори - красиві, але жахливо брудні. Викидати шкода стало, вирішив замовити хімчистку. Домовитися було легко, так як хлопці повністю підлаштуватися під мене. Приїхали коли я був на зустрічі. Секретарка сказала, що дуже ввічливі були. Результатом я задоволений.

Повернемо шторам колишню свіжість!

Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш телефон