Працюємо на економічний фронт України!

Засоби, які наші майстри використовують в процесі хімчистки меблів - як м'якої, так і шкіряної

Всі засоби, які ми використовуємо в роботі, є екологічними, абсолютно безпечними для здоров'я, і не тестуються на тваринах.
Close
Дізнайтесь вартість хімчистки за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Основна причина
Раніше замовляли хімчистку?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Нижче написали про кожен засіб, за допомогою якого здійснюється хімчистка вашого дивана, матраца або килима.

Prekleen Enzyme Soil Lifter
Chemspec, USA
Prekleen Enzyme Soil Lifter
Даний засіб виготовлено на основі ензимів, які будуть дбайливо очищати поверхню оббивки або килима від плям. Застосовується безпосередньо перед здійсненням аквачистки.
Enz-All
Chemspec, USA
Enz-All
Призначенням даного засобу є виведення складних або старих плям. Наноситься на меблеву оббивку або килимове покриття перед водним чищенням і залишається на деякий час. Застосовується майстром у вигляді спрею.
Formula 90 Powder
Chemspec, USA
Formula 90 Powder
Даний засіб використовується для того, щоб глибоко очистити оббивку вашого дивана, матраца або крісла від забруднень. Дуже делікатний до матеріалу оббивки, не знебарвлює ворс. Має легкий цитрусовий аромат.
Urine Contamination Treatment
Chemspec, USA
Urine Contamination Treatment
Саме цей засіб є номером 1 по видаленню неприємних запахів з самих глибин оббивки вашого матраца або килима. За допомогою даного засобу легко йдуть запахи сечі, тютюну, їжі та інші.
Optimal Rinse
Chemspec, USA
Optimal Rinse
Ополіскувач, виготовлений на основі слабкого розчину кислоти. Використовується в кінці хімчистки меблів для видалення залишків миючого засобу з поверхні оббивки або килима. Даний засіб додасть матеріалу оббивки вашого дивана м'якість та зробить колір більш насиченим.
Heavy Duty Soil Lifter
Chemspec, USA
Heavy Duty Soil Lifter
Один з найбільш універсальних засобів в нашому арсеналі. Майстер використовує даний розчин для виведення масляних плям (чорнила від ручки, фарб, маркерів і іншого). Також застосовується для посилення дії основного засобу для чищення. При цьому, не руйнує структуру тканини оббивки.
All Fibre Textile Rinse
Chemspec, USA
All Fibre Textile Rinse
Ополіскувач для меблевої оббивки і килимових покриттів. Застосовується для нейтралізації лужних властивостей миючого засобу після проведення хімчистки меблів або килимів. Дбайливо доглядає за поверхнею оббивки, надаючи їй м'якість і захищаючи від повторного забруднення. Попереджає потемніння волокон.
Tablefit
Kiehl, Germany
Tablefit
Даний засіб використовується для очищення і видалення плям з твердих поверхонь меблів. З легкістю справляється з такими плямами як: фломастери, чорнило від ручки, клей. Має приємний аромат.

Пам'ятайте, що косметика, що використовується в процесі хімчистки вашого дивана, матраца, крісла або килима, не тільки очищає поверхні від забруднень, але і чинить доглядовий вплив на матеріал.

Чим якісніші засоби використовують майстри по хімчистці, тим довше прослужать ваші меблі. І ми в АКЛІН про це подбали.
набір засобів для проведення хімчистки м'яких меблів

Думаєте який варіант підійде Вам краще? 

Заповніть форму, і ми за 3 хвилини підберемо Вам найкращий варіант чищення
Це Вас ні до чого не зобов'язує!