Працюємо на економічний фронт України!

Виїзна хімчистка
стільців та крісел в Києві

Якісно та швидко почистимо стільці та крісла у вас вдома.

Чому вам потрібна чистка стільців та крісел вдома? 


Оббивка стільців вимагає такого ж ретельного догляду, як і крісла, дивани та інші м'які меблі. Стільці накопичують багато залишків їжі, шерсті тварин, волосся. Часто на стільці проливають напої і рідку їжу. Якщо у вас в будинку є діти, швидше за все ви знайдете на стільцях брудні сліди маленьких долонь. Саме тому ми рекомендуємо вам скористатися послугою хімчистки і подарувати вашим м'яким стільцям свіжість та колишню красу.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Основна причина
Раніше замовляли хімчистку?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Причини, за якими клієнти обирають хімчистку стільців від АКЛІН

Ми чистимо ретельно та з розумом
Хімчистка кожного стільця поділяється на етапи, щоб забезпечити Вам чудовий результат.
Злагоджений колектив
Усі наші майстри не тільки професіонали своєї справи, це ще й добрі, акуратні, працьовиті люди, націлені на результат. 
Чистимо ваші меблі як свої
Ми цінуємо кожного клієнта, і тому викладаємось на 100%, щоб ви були задоволені не тільки результатом виконаної роботи, але і спілкуванням з нами. 
Косметика, що не шкодить
Ми турбуємося про здоров'я вас і ваших близьких. В своїй роботі ми використовуємо виключно екологічні засоби сертифікованих виробників США та Німеччини. 
Ми чистимо ретельно та з розумом
Хімчистка кожного стільця поділяється на етапи, щоб забезпечити Вам чудовий результат.
Злагоджений колектив
Усі наші майстри не тільки професіонали своєї справи, це ще й добрі, акуратні, працьовиті люди, націлені на результат. 
Чистимо ваші меблі як свої
Ми цінуємо кожного клієнта, і тому викладаємось на 100%, щоб ви були задоволені не тільки результатом виконаної роботи, але і спілкуванням з нами. 
Косметика, що не шкодить
Ми турбуємося про здоров'я вас і ваших близьких. В своїй роботі ми використовуємо виключно екологічні засоби сертифікованих виробників США та Німеччини. 

ЕТАПИ ХІМЧИСТКИ СТІЛЬЦІВ У ВАС ВДОМА

7 кроків в досягненні чистоти ваших м'яких стільців
1
Огляд матеріалу оббивки
Матеріал кожної оббивки відрізняється по складу і якості. Перш, ніж почати роботу з ним, необхідно перевірити його на стійкість кольору та делікатність. Тільки після цього майстер підбирає відповідний засіб.
2
Використання пилососа
Перш ніж перейти до основного чищення, майстри проходяться по поверхні оббивки потужним пилососом, щоб прибрати все сміття, що там накопичилося (крихти, шерсть тварин та інше).
3
Виведення плям
Часто на поверхні стільця, крім загальної забрудненості можуть бути плями, що в'їлися, для видалення яких потрібні спеціальні засоби. Перш, ніж почати аквачищення, майстер обробляє кожну пляму підходящою косметикою. Це дозволяє прибрати найстійкіші плями: кров, жир, вино та інші.
4
Аквачистка 
Коли всі попередні етапи пройдені, майстер починає чистку всієї поверхні стільця або крісла. Для цього він наносить спеціальну хімію, яка розчиняє забруднення так, що його можна легко прибрати. Потім вся поверхня рясно промивається водою. Під час аквачистки також прибираються більшість шкідливих мікроорганізмів та продукти їх життєдіяльності.
5
Позбавлення від неприємних запахів (за необхідності)
Часто меблі можуть містити в собі різні запахи, які доставляють нам дискомфорт. За вашим бажанням або за необхідності майстер може обробити поверхню меблів спеціальним кондиціонером, який не тільки прибирає запахи, але і забезпечує оббивці приємну м'якість. 
6
Останні штрихи
Після того, як всі поверхні стільця почищені, неприємні запахи видалені, майстри остаточно промивають оббивку, щоб прибрати залишки косметики. Потім настає етап сушіння. Після чистки стільці сохнуть в середньому від 8 до 10 годин. Якщо сухі стільці потрібні Вам швидше, ви завжди можете скористатися нашою послугою "Швидка сушка". Завдяки їй, ваші меблі будуть сухими вже через 1-2 години.
7
Повна віддача улюбленій справі
Вся команда наших майстрів любить свою роботу, кожен з нас щиро бажає, щоб Ви були задоволені нашими послугами, і докладає для цього максимум зусиль. 

ГАРАНТІЯ 15 ДНІВ КОЖНОМУ КЛІЄНТУ


Ми є першою компанією, що надає своїм клієнтам гарантію на всі послуги терміном на 15 днів. Більше того, ми пішли далі, і вирішили, що гарантія буде діяти навіть на нові плями, які з'явилися вже після хімчистки. Ми любимо своїх клієнтів не тільки на словах, а й на ділі. 

Давно відкладаєте чистку стільців на дому?
Час настав.

Заповніть форму і наш менеджер проконсультує Вас з усіх питань
Замовте хімчистку стільців та насолоджуйтесь результатом вже зараз!

6 ПРАВИЛ КОМПАНІЇ "АКЛІН" В ХІМЧИСТЦІ МЕБЛІВ

Те, на чому грунтується побудова всієї нашої роботи
КОЛЕКТИВ - ОСНОВНА ЦІННІСТЬ

Співробітники компанії - наш головний ресурс. Саме співробітники створюють атмосферу та репутацію компанії. Кожна людина в нашому колективі особливо цінна нам. Вони не тільки професіонали, але і люди з високими моральними цінностями.

1
МИ ЗА БЕЗПЕЧНУ КОСМЕТИКУ
Наша компанія працює тільки з якісними засобами, які мають екологічні сертифікати відповідності і не тестуються на тваринах. Ми розуміємо, що якісна хімія - це здоров'я не тільки  наших клієнтів, але і наших співробітників.
2
ТІЛЬКИ СПЕЦІАЛІЗОВАНА ТЕХНІКА 
Ми працюємо на ринку хімчистки з 2013 року. За цей час ми працювали з різною технікою. На сьогодні, всі майстри компанії працюють тільки професійними апаратами з високою потужністю для забезпечення якості наданих послуг. 
3
ДОСКОНАЛА ЧИСТОТА
Ми знаємо, що в глибині оббивки накопичується багато сміття та пилу. Саме тому ми ретельно чистимо кожну поверхню вашого стільця, щоб забезпечувати вам ідеальний результат.
4
ТІЛЬКИ ВПЕРЕД
Всі наші майстри на регулярній основі консультуються з технологами, вивчають нюанси хімчистки різних об'єктів, обмінюються досвідом. Все це забезпечує нашій команді постійний розвиток та поліпшення якості наших послуг.
5
ЦІННІСТЬ В СТОСУНКАХ
Ми не втомлюємося повторювати які цінні нам наші клієнти. Саме тому кожен з наших співробітників завжди буде ввічливий з Вами, уважний і зацікавлений в тому, щоб Ви залишилися задоволені. 
6

Фото робіт до / після

4 кроки назустріч чистим стільцям

Залишіть заявку
Залишити заявку можна кількома способами: зателефонувавши по телефону, скориставшись формою на сайті або замовивши зворотний дзвінок нашого менеджера.
Узгодьте з нами відповідну дату та час
Ви можете самі обрати день і час приїзду наших майстрів до Вас додому. По можливості, ми завжди залишаємо кілька вільних місць, щоб Ви могли замовити хімчистку стільців в день звернення.
Зустріньте наших співробітників
В узгоджений з Вами день наші майстри приїдуть до Вас, щоб почистити ваші стільці або крісла.
Насолоджуйтесь результатом
Після ретельної хімчистки, здійсненої нашими співробітниками, у Вас будуть чисті стільці та приємний аромат в приміщенні. 

Популярні запитання наших клієнтів

Як довго триває чистка одного стільця?
Один стілець середнього розміру майстри чистять за 30 хвилин. Звичайно, якщо стілець менше або більше середнього, час чистки буде змінюватися.
Чи шкідливі ваші засоби? 
У роботі ми користуємося виключно безпечними екологічними засобами. Вони настільки безпечні, що наші майстри не використовують респіраторів. 
Наскільки довго сохне стілець після хімчистки?
Оскільки стілець чиститься водою до самих глибин, для того, щоб висохнути, йому потрібно від 8 до 12 годин. Щоб скоротити час висихання Ви можете скористатися послугою швидкого сушіння. Із застосуванням нашої сушки стілець буде сухим протягом 1-2 годин.
Як мені визначити розмір стільця, щоб зорієнтувати майстрів? 
Вам не обов'язково знати розміри стільців. Наші майстри можуть зробити оцінку вже по приїзду до Вас.
Чи надаєте ви послуги за межами Києва?
Звісно. Ми працюємо не тільки по всьому Києву, але і по області. Виїжджаємо на відстань до 45 км від Києва.
ВРАЖЕННЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Христина
веб-дизайнер
Ми з чоловіком живемо в Бучі в приватному будинку. Від бабусі дісталося кілька старих стільців. Самі по собі ще непогані, але жахливо заяложені. Коротше, самі чистити їх ми не наважилися. Вирішили викликати майстрів. Після довгого вивчення відгуків різних компаній зупинилися на АКЛІН. Все дуже круто зробили, сервіс на вищому рівні. Стільці тепер як нові, прямо не впізнати. Я дуже задоволена результатом.
Єгор
юрист
Все моє життя з нами вдома жили собаки. Коли я з'їхав від батьків, теж собі завів улюбленця. Правда, я не врахував, що за ним доглядати треба. Раніше це завжди мама робила. Коротше, я з ним пару раз забув погуляти, ось він мені на стільці "сюрприз" і зробив. Ну й добре б просто плями, їх прикрити можна, а ось запах нікуди не дінеш. Сестра рекомендувала мені хлопців з АКЛІН. Приїхали вчасно, стілець мій за півгодини почистили і поїхали. Тепер з собакою гуляти не забуваю, шкода стілець знову зіпсувати. Він же після чистки як новий став.
Максим
Власник сервісу по ремонту комп'ютерів
Нещодавно робив в офісі ремонт. Стільці ми використовуємо м'які, ну вони і забруднились за роки. Викидати шкода, та й навіщо, коли можна почистити. Подзвонили в АКЛІН за рекомендацією сусідів по офісу. Я звичайно знав, що після хімчистки стільці будуть виглядати добре, але що настільки, я ніяк не очікував. Люблю коли за справу беруться професіонали. Велике вам спасибі!

Повернемо охайний вигляд ваших стільців!

Залиште свій номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш телефон