Хімчистка диванів Забуччя

Виїзна хімчистка м'яких меблів у Забуччі.
Чищення диванів, матраців, крісел та килимового покриття.

Майстри нашої компанії працюють у всій Київській області. Наразі жителі с. Забуччя можуть замовити хімчистку диванів, матраців, а також будь-яких інших м'яких меблів з оббивкою з текстилю та шкіри.


Звертайтесь до нашої компанії, замовляйте послуги хімчистки по телефону або скористайтесь формою на нашому сайті.


Спробувавши хімчистку від нашої компанії, Ви більше не захочете звертатися до інших.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки всього за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Хімчистка диванів с. Забуччя

1
Майстри
Ми не просто наймаємо людей працювати, ми будуємо команду нашої мрії. Тому до підбору майстрів ми підходимо дуже ретельно та з усією відповідальністю. Поки що у нас виходить. Усі наші майстри є не лише фахівцями, а й приємними людьми.
2
Засоби
Ми не називаємо наші засоби хімією, оскільки вони є дуже делікатними і складаються з екологічних компонентів. Таким чином наші засоби не шкодять ані нашим майстрам, ані клієнтам.
3
Гарантія
Ми впевнені у своїй роботі. Також ми готові відповідати перед своїми клієнтами. Тому, замовляючи хімчистку в нашій компанії, Ви отримуєте гарантію на наші послуги.
4
Робота з плямами
Щоб видалити пляму з оббивки, необхідно мати не лише потрібні засоби, а й відповідні знання та вміння. Наші майстри видаляють десятки плям на тиждень, і знають, як треба з ними працювати.
5
День в день
У сучасному ритмі життя хімчистка часто потрібна дуже терміново або "вчора". Тому ми завжди готові вам піти назустріч. Якщо так сталося, що хімчистка потрібна вам терміново, ми можемо організувати виїзд майстрів у день вашого звернення.
6
Лояльність

Ми лояльні до наших клієнтів, завжди йдемо назустріч, щоб Вам було приємно співпрацювати з нами. Ми постійно проводимо акції, що дозволяють клієнтам економити.

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ ПРЯМОГО ДИВАНА

Виберіть підхожий варіант або залиште заявку, і наш менеджер допоможе Вам визначитися
1800 грн
СТАНДАРТ
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу 

2500 грн

ПРЕМІУМ 
(для делікатних меблів)
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу
- Сушка (підсушимо)
- Ополіскувач (пом'якшувач)

Вибивання пилу з глибин оббивки

Що ми маємо на увазі, коли говоримо про глибинне вибивання?
У процесі глибинного чищення наші майстри очищають не лише поверхню оббивки, а й наповнювач до глибин.

Навіщо це потрібно?
Справа в тому, що в процесі стандартної хімчистки очищається лише поверхня оббивки. А все накопичене сміття осідає в наповнювачі. Звичайне домашнє чищення не здатне видалити це сміття.

Саме тому ми рекомендуємо хоча б раз на рік замовляти глибинне вибивання пилу, щоб піклуватися не лише про поверхневу чистоту, а й про здоров'я.

Хімчистка від "АКЛІН" це:

КОЛЕКТИВ
Нам дуже важливими є люди, які працюють разом з нами. Тому ми ретельно обираємо співробітників до нашого колективу. Нам разом комфортно не лише працювати, а й відпочивати.
ЗАСОБИ
Ми відповідаємо перед нашими клієнтами. Тому і засоби для чищення вибираємо лише якісні. Наша косметика має всі необхідні сертифікати якості та виготовлена з екологічних компонентів.
ОБЛАДНАННЯ
Потужне обладнання є запорукою результативної хімчистки. Ми працюємо з одними і тими ж брендами вже не один рік і залишаємося задоволеними. Нашим майстрам комфортно працювати, а клієнти вражені результатом.
ВЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ
Ми розробили нашу технологію чищення дивана не тому, що ми не хочемо бути як усі. Ми розробили власну технологію чищення дивана для того, щоб хімчистка ставала ще кращою.

Популярні запитання клієнтів

Наскільки швидко можна почистити диван?
Тривалість хімчистки залежить від багатьох чинників. Чим більше забруднений ваш диван, тим більше часу знадобиться на хімчистку. У середньому диван стандартного розміру майстри чистять за 1 годину.
Чи можна перебувати в приміщенні під час чищення?
Ми використовуємо у своїй роботі екологічну косметику, тому в процесі чищення в кімнаті можна перебувати і дорослим, і дітям.
Чи можна швидко висушити диван після чищення?
Ми маємо в своєму арсеналі відповідну техніку, щоб забезпечити вашим меблям швидке сушіння. Ви завжди можете замовити цю послугу на додаток до хімчистки.
Чи потрібно щось доплачувати, якщо я живу у Забуччі?
Так, дорога до населених пунктів, що знаходяться від 10 до 30 км від Києва, оплачується додатково. При замовленні на суму від 3000 грн. дорога безкоштовна.
ВІДГУКИ
Карина
в декреті
Трапився форс-мажор, мені потрібна була хімчистка дивана прямо дуже терміново і хлопці єдині, хто змогли приїхати в день мого звернення. Я дуже вдячна. А коли я побачила результат роботи, то взагалі. Дякую вам, Аклін!
Олег
підприємець
Я живу з кішкою. Меблі та килими постійно в шерсті. А ще вона мітила на крісло, і я ніяк не міг її від цього відучити. Якоїсь миті запах у квартирі стояв нестерпний. Замовив хімчистку у вашої компанії. Хлопці все почистили, запах усунули. Оперативно та якісно. Мені дуже сподобалося співпрацювати із вами. Спасибі!
Катя
SMM
В мене алергія на запахи. Усі компанії, у кого замовляла хімчистку до цього, користувалися такими засобами, що в мене потім ще кілька днів алергія була жахлива. Коли приїхали майстри з АКЛІН, то перше, що мене вразило, це те, що їхні засоби не викликають у мене жодної реакції. Коротше ви просто мої фаворити. Ще й чистите добре))

Хімчистка диванів в інших містах передмістя

Повернемо вашому дивану чистоту та блиск!

Заповніть форму нижче і ми підберемо для Вас найкращий варіант чищення дивана
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш телефон