Виїзна хімчистка меблів
с. Великі Дмитровичі

Професійна чистка ваших меблів

АКЛІН - виїзна хімчистка меблів в Києві та Київській області. Ми надаємо різні послуги, пов'язані з хімчисткою та доглядом за меблями. У нас ви можете замовити хімчистку дивана, матраца, крісел та килимового покриття, а також будь-якого виробу з текстилю або шкіри. Працюємо з виїздом у Великі Дмитровичі.

За роки досвіду ми навчилися справлятися з будь-якими труднощами, що виникають в процесі хімчистки.


Замовляйте хімчистку дивана по телефону або скористайтеся формою на нашому сайті та оцініть якість послуг від нашої компанії.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки всього за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Хімчистка диванів с. Великі Дмитровичі

1
Майстри
Наші співробітники люблять те, чим вони займаються. І завжди виконують кожне замовлення на максимум своїх зусиль. Саме тому ми цінуємо кожного з них. З ними комфортно працювати не тільки нашим клієнтам, але й нам.
2
Засоби
Наші майстри в процесі хімчистки використовують тільки делікатні та не агресивні засоби, які абсолютно нешкідливі для здоров'я людини.
3
Гарантія
Ми надаємо клієнтам МЕГА гарантію на всі наші послуги. Гарантія діє навіть на ті плями, які з'явилися вже після хімчистки.
4
Робота з плямами
Щоб вдало видалити пляму слід мати певні знання і вміння. І у нас є обидві ці складові. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що від плям не залишиться жодного сліду.
5
День в день
Наш диспетчер складає графік виїздів майстрів таким чином, щоб у нас завжди було вільне вікно для ваших термінових замовлень.
6
Лояльність

Наша компанія завжди проводить акції та надає своїм клієнтам знижки. Ті, хто з нами давно, вже в цьому переконалися. Переконайтеся в цьому і ви.

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ ПРЯМОГО ДИВАНА

Виберіть підхожий варіант або залиште заявку, і наш менеджер допоможе Вам визначитися
1800 грн
СТАНДАРТ
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу 

2500 грн

ПРЕМІУМ 
(для делікатних меблів)
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу
- Сушка (підсушимо)
- Ополіскувач (пом'якшувач)

Користь послуги "Глибинна вибивка від пилу"

Практично всі наші клієнти переконані, що чистити диван необхідно тільки тоді, коли на ньому є плями. Якщо ж диван зовні чистий, то і в чищенні він не потребує. Однак, це не зовсім так. Часто диван, який виглядає чистим, хоча насправді зберігає в собі багато забруднень.

Справа в тому, що в процесі експлуатації, в оббивці накопичується багато пилу і дрібного сміття, який потім проникає в глибші шари оббивки. Самостійно видалити його звідти вже не можна, адже домашня техніка не володіє достатньою потужністю.

Для цього і необхідна послуга глибинного вибивання пилу, щоб видалити все те, що засіло в глибині оббивки і сприяє розмноженню пилових кліщів.

Клієнти, скориставшись цією послугою за все один раз, відчувають різницю і повертаються до неї знову і знову.

Хімчистка від "АКЛІН" це:

ЗЛАГОДЖЕНА КОМАНДА
Від команди в компанії залежить багато чого. Нам важливо, щоб співробітники поділяли наші цінності та дивилися з нами в одному напрямку розвитку. На сьогоднішній день нам вдається знаходити "своїх" людей. Завдяки цьому наша компанія постійно розвивається.
ЯКІСНІ ЗАСОБИ
Якість косметики впливає не тільки на результативність хімчистки. Варто розуміти, що хімія поганої якості впливатиме на організм майстрів та клієнтів. У нашій компанії ми вибрали працювати тільки перевіреними засобами, що мають сертифікати якості, адже ми дбаємо про людей.
ПОТУЖНЕ ОБЛАДНАННЯ
Складно собі уявити майстра хімчистки, у якого відсутній потрібний арсенал обладнання для роботи. Професійна техніка забезпечує не тільки якість чищення, але і збереження меблів. Тому ми придбали для роботи екстрактори, пилососи, вибивачки та сушарки світових лідерів.
УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ
Який би хороший сервіс компанія не надавала, завжди є куди рости. У певний момент етапом зростання для нас було створення нашої технології чистки диванів, яку ми використовуємо в роботі по сьогоднішній день. І ми не плануємо зупинятися на досягнутому.

Популярні запитання клієнтів

Наскільки швидко можна почистити диван?
Швидкість чищення залежить від розміру дивана і його забрудненості. В середньому, майстри чистять диван за 1 годину.
Чи безпечно перебувати в приміщенні під час хімчистки?
Безумовно, ви можете перебувати в кімнаті під час проведення хімчистки дивана. Всі наші засоби абсолютно безпечні та не мають жодного негативного впливу на здоров'я людини.
Чи можна швидко висушити диван після чистки?
Так, для цього у нас є послуга "Швидка сушка". Вона за замовчуванням входить в пакет чистки "Преміум" або ви можете замовити її в додаток до будь-якого іншого пакету.
Чи потрібно щось доплачувати, якщо я живу в Великих Дмитровичах?
Так, дорога в населені пункти, що знаходяться від 10 до 30 км від Києва оплачується додатково. При замовленні на суму от 3000 грн дорога безкоштовна.
ВІДГУКИ
Карина
в декреті
Так вийшло, що потрібна була хімчистка дивана дуже терміново, прямо сьогодні. Жодна компанія з тих, кому я дзвонила, не змогла приїхати, крім "АКЛІН". Так і почистили ви просто чудово, і впоралися всього за годину! Загалом, я дуже задоволена. Буду звертатися ще!
Олег
підприємець
Зі мною живе кіт, якого я дуже люблю, але оббивка мого дивана сильно страждає. Згодом, запах вже став нестерпним і я звернувся до професіоналів. Ваші майстри приїхали в зручний для мене час, швидко почистили мій диван від плям і неприємного запаху. І гарантію мені дали на 15 днів. Просто захоплення!
Катя
SMM
У мене ніс дуже чутливий до запахів. Всі, кого викликала до цього робити хімчистку, користувалися такими засобами, що у мене потім ще кілька днів алергія страшна була. Коли приїхали майстри з АКЛІН, то перше, що мене вразило, це те, що мій ніс ніяк не реагує. Коротше, ви просто мої фаворити. Ще й чистите добре))

Хімчистка диванів в інших містах передмістя

Оновимо зовнішній вигляд вашого дивана!

Заповніть форму нижче і ми підберемо для Вас найкращий варіант чищення дивана
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш телефон