Хімчистка меблів Погреби

Почистимо ваші меблі якісно та з любов'ю.

Виїзна хімчистка меблів у с. Погреби Броварського району. Хімчистка м'яких меблів у Вас вдома: сухе та вологе чищення, глибинне вибивання пилу, гарантія від майстрів.


Швидше заповнюйте форму на нашому сайті або телефонуйте, щоб замовити хімчистку ваших домашніх меблів у найкращих!


Подбайте про затишок у вашому будинку разом із "АКЛІН".

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки всього за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Хімчистка диванів с. Погреби

1
Майстри
Ми наймаємо на роботу людей, які можуть не мати досвіду, але обов'язково готові працювати та розвиватися. Багато наших співробітників прийшли до нас без досвіду і зараз є конкурентоспроможними фахівцями.
2
Засоби
Екологічні засоби м'яко впливають на забруднення та видаляють їх із волокон матеріалу, очищуючи оббивку. При цьому ви не відчуваєте ніякого дискомфорту або нав'язливої віддушки.
3
Гарантія
Ми звикли відповідати за свої слова та дії, тому і за якість послуг теж завжди відповідаємо. Всім клієнтам за замовчуванням надається гарантія на 15 днів, протягом яких ми безкоштовно видалимо забруднення.
4
Видалення плям
Існує безліч різних плям - одні видаляються легко, над іншими доводиться почаклувати. Однак, наші майстри вміють працювати з будь-якими видами забруднень і забезпечать вашим меблям свободу від плям.
5
Хімчистка в день замовлення
Ми розуміємо, що в житті часто трапляються непередбачені ситуації. Іноді клієнти звертаються до нас із проханням приїхати "прямо сьогодні та прямо зараз". У таких випадках ми можемо увійти до положення і майстри приїдуть до вас у день вашого звернення до нас.
6
Лояльність

У нас працюють люди для людей. Ми цінуємо свою репутацію і завжди намагаємося увійти в положення клієнта, щоб допомогти. Ви можете в цьому переконатися, звернувшись до нас.

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ ПРЯМОГО ДИВАНА

Виберіть підхожий варіант або залиште заявку, і наш менеджер допоможе Вам визначитися
1800 грн
СТАНДАРТ
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу 

2500 грн

ПРЕМІУМ 
(для делікатних меблів)
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу
- Сушка (підсушимо)
- Ополіскувач (пом'якшувач)

Глибинна чистота вашого дивана

У процесі використання диванна оббивка забруднюється, збирає пил, дрібне сміття та вбирає різні запахи в квартирі. Уникнути цього чи запобігти ми не можемо, але можемо не допустити того, щоб це зашкодило нашому здоров'ю.

Як саме? Необхідно чистити оббивку дивана регулярно, щоб запобігти появі пилових кліщів. Простого прибирання пилососом буде достатньо, щоб сміття не опустилося в глибші шари. Шкоду людському організму завдають саме продукти життєдіяльності пилового кліща, які, потрапляючи в організм, можуть посилювати існуючі захворювання, провокувати появу алергії та захворювань шкірного покриву.

В таких випадках вам необхідно прочищати наповнювач від всього накопиченого сміття та пилових кліщів. Домашня техніка впоратися з подібним не може, оскільки недостатньо потужна. Тому ми пропонуємо вам послугу глибинного вибивання від АКЛІН. За допомогою спеціального обладнання майстри видаляють забруднення із наповнювача. Таким чином можна почистити диван, крісло, матрац, подушки та будь-які інші меблі.

Хімчистка від "АКЛІН" це:

КОЛЕКТИВ
В якій би сфері ви не працювали, колектив завжди має велике значення. Ми працюємо над тим, щоб будувати у колективі дружні стосунки, тоді й робота йде краще та легше.
ЗАСОБИ
Ретельно підібрані засоби гарантують результативну хімчистку. Ми обираємо лише ті засоби, які виготовлені з екологічних компонентів, при цьому вони ефективні у боротьбі із забрудненнями.
ОБЛАДНАННЯ
Ніколи не можна економити на клієнтах та на собі. Ми це вже давно зрозуміли, тож техніка у нас лише якісна, професійного виробництва. Завдяки цьому ми можемо робити дійсно якісне чищення.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Для того, щоб бути одними з кращих, недостатньо просто якісно робити хімчистку меблів. Також потрібно надавати обслуговування найвищого рівня. Ми наполегливо працюємо в кожному з цих напрямків, щоб клієнти залишалися задоволеними.

Запитання клієнтів

Скільки часу займає хімчистка одного дивану?
Хімчистка одного стандартного дивана займає приблизно одну годину. Якщо диван сильно забруднений, час хімчистки може збільшитись.
Чи можете ви видалити слайм з дивану?
Звичайно, видалити слайм - не найлегше завдання, але наші майстри вміють із ним справлятися. У їхньому арсеналі є всі необхідні засоби, завдяки яким від слайма не залишиться жодного сліду.
Як довго сохне мій диван після хімчистки?
Оббивка дивана після водного чищення сохне приблизно 6 годин. У деяких випадках цей час може збільшуватись до 12 годин. Цей час можна суттєво скоротити, завдяки спеціальному сушінню від нашої компанії.
Чи можу я замовити хімчистку до Погребів?
Так, звичайно. Наші майстри виїжджають по всій Київській області.
ВІДГУКИ
Карина
юрист
Коли вийшла на роботу після декрету зрозуміла, що вільного часу не так і багато в мене, тож почала цінувати його ще більше. З вашою компанією познайомилася ще коли у декреті була, тому й зараз періодично до вас звертаємось. Я щоразу залишаюся задоволеною, а деяких майстрів вже в обличчя знаю))
Олег
підприємець
З дитинства я привчений до чистоти, тому підтримую її у своїй квартирі після того, як з'їхав від батьків. З прибиранням справляюся сам, раз на пару місяців викликаю клінінг, щоби всі добре помили. А ось меблі довіряю лише вашим фахівцям. Завжди добре чистите, приїжджаєте вчасно. І засоби не викликають у мене алергію.
Катя
SMM
Переїхала до квартири своєї бабусі, і в мене почалася алергія. Я довго не розуміла що відбувається, поки не натрапила на статтю про пилові кліщі. Вирішила спробувати та замовила хімчистку у вашій компанії. Після чищення алергія пройшла і меблі начебто оновилися. Майстри пояснили, що таке часто трапляється зі старими меблями, які ніхто не чистив ніколи. Дякую, що і послугу надали, і пояснили усе.

Хімчистка диванів в інших містах передмістя

Кожен диван хоче, щоб його почистили майстри "АКЛІН"!

Заповніть форму нижче і ми підберемо для Вас найкращий варіант чищення дивана
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш телефон