Виїзна хімчистка меблів
м. Васильків

Почистимо меблі. Видалимо плями та неприємний запах.
Подаруємо Вам чистоту і свіжість.

Виїзна хімчистка АКЛІН надає свої послуги в усіх районах Києва, а також в Київській області. Хімчистка меблів, видалення плям, усунення неприємних запахів, глибинне вибивання і дезінфекція оббивки - далеко не повний список всіх послуг нашої компанії.


Звертайтеся в нашу компанію, замовляйте послуги хімчистки по телефону або скористайтеся формою на нашому сайті.

Спробувавши хімчистку від нашої компанії, Ви більше не захочете звертатися до інших.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки всього за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Хімчистка диванів м. Васильків

1
Майстри
Ми не просто наймаємо людей на роботу, ми будуємо команду нашої мрії. Тому до підбору майстрів ми підходимо дуже ретельно та з усією відповідальністю. Поки у нас виходить. Всі наші майстри є не тільки фахівцями, але й приємними людьми.
2
Засоби
Ми не називаємо наші засоби хімією, оскільки вони дуже делікатні та складаються з екологічних компонентів. Таким чином, наші засоби не шкодять ані нашим майстрам, ані клієнтам.
3
Гарантія
Впевненість у своїй роботі дозволяє нам надавати гарантію на 15 днів кожному клієнту. Дана гарантія діє на всі наші послуги.
4
Робота з плямами
Щоб видалити пляму з оббивки, необхідно мати не тільки потрібні засоби, а й відповідні знання та вміння. Наші майстри видаляють десятки плям на тиждень, і знають як потрібно з ними працювати.
5
День в день
Ми знаємо, що існують ситуації, коли хімчистка потрібна терміново. Ми намагаємося залишати вільне місце в графіку для того, щоб ви могли замовити наші послуги в день вашого звернення.
6
Лояльність

Наша компанія завжди проводить акції та надає своїм клієнтам знижки. Ті, хто з нами давно, вже в цьому переконалися. Переконайтеся в цьому і ви.

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ ПРЯМОГО ДИВАНА

Виберіть підхожий варіант або залиште заявку, і наш менеджер допоможе Вам визначитися
1800 грн
СТАНДАРТ
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу 

2500 грн

ПРЕМІУМ 
(для делікатних меблів)
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу
- Сушка (підсушимо)
- Ополіскувач (пом'якшувач)

Вибивання пилу з глибин оббивки

Що ми маємо на увазі, коли говоримо про глибинне вибивання?
Говорячи про глибинне чищення, ми маємо на увазі те, що буде очищена не тільки поверхня вашого дивана, але також будуть видалені забруднення із самих глибин оббивки на десятки сантиметрів.

Навіщо це потрібно?
Відомо, що м'яка оббивка наших меблів накопичує в собі дрібне сміття, залишки їжі, відмерлий людський епітелій і пил. Згодом все це сміття опускається в глибину оббивки і стає їжею для пилових кліщів. Надалі це зробить свій негативний вплив на людський організм.

Саме тому ми рекомендуємо хоча б раз на рік замовляти глибинну вибивання пилу, щоб піклуватися не тільки про поверхневу чистоту, але й про здоров'я.

Хімчистка від "АКЛІН" це:

КОЛЕКТИВ
Ми цінуємо не тільки професійні, а й особисті якості наших співробітників. За роки роботи нам вдалося сформувати злагоджену команду, з якою приємно і працювати, і відпочивати.
ЗАСОБИ
Ми впевнені в своєму виборі. Це правило стосується всіх аспектів нашої роботи, в тому числі, і наших засобів. Наша косметика є не тільки ефективною в процесі хімчистки, а й безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища.
ОБЛАДНАННЯ
Потужне обладнання є запорукою результативної хімчистки. Ми працюємо з одними і тими ж брендами вже не один рік, і залишаємося задоволеними. Нашим майстрам комфортно працювати, а клієнти здивовані результатом.
ВЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ
Ми розробили нашу технологію чистки дивана не тому, що ми не хочемо бути як всі. Ми розробили власну технологію чистки дивана для того, щоб хімчистка ставала ще кращою.

Популярні запитання клієнтів

Наскільки швидко можна почистити диван?
Чистка середнього дивана займає від 45 хвилин до 1,5 години. Цей час може збільшуватися залежно від розмірів дивана, кількості плям і загальної забрудненості.
Чи можна перебувати в приміщенні під час чистки?
Ми використовуємо у своїй роботі екологічну косметику, тому в процесі чистки в кімнаті можна перебувати і дорослим, і дітям.
Чи можна швидко висушити диван після чистки?
Ми маємо в своєму арсеналі відповідну техніку, щоб забезпечити вашим меблям швидку сушку. Ви завжди можете замовити цю послугу в доповнення до хімчистки.
Чи потрібно щось доплачувати, якщо я живу в Василькові?
Так, дорога в населені пункти, що знаходяться від 10 до 30 км від Києва оплачується додатково. При замовленні на суму от 3000 грн дорога безкоштовна.
ВІДГУКИ
Карина
в декреті
Трапився форс-мажор, мені потрібна була хімчистка дивана прямо дуже терміново і хлопці єдині, хто змогли приїхати в день мого звернення. Я дуже вдячна. А коли я побачила результат роботи, так взагалі. Спасибі вам, АКЛІН!
Олег
підприємець
Завів собі кішку. Правда, я не врахував, що за нею доглядати треба буде)) В загальному, без псування мого дивана не обійшлося. Сяк-так намагався справлятися сам, замивати плями, але безуспішно. Звернувся в АКЛІН. Мені все сподобалося. І гарантію мені дали на 15 днів. Ви великі молодці, я думав, що той запах можна буде прибрати разом з диваном.
Катя
SMM
У мене алергія на запахи. Всі компанії, у кого замовляла хімчистку до цього, користувалися такими засобами, що у мене потім ще кілька днів алергія жахлива була. Коли приїхали майстри з АКЛІН, то перше, що мене вразило, це те, що їхні засоби не викликають у мене ніякої реакції. Коротше, ви просто мої фаворити. Ще й чистите добре))

Хімчистка диванів в інших містах передмістя

Повернемо вашому дивану чистоту та блиск!

Заповніть форму нижче і ми підберемо для Вас найкращий варіант чищення дивана
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш телефон