Виїзна хімчистка меблів
с. Рожни

Аквачистка м'яких та шкіряних меблів.
Професійні майстри. Екологічні засоби.

АКЛІН - виїзна хімчистка меблів в Києві та Київській області. Ми надаємо різні послуги, пов'язані з хімчисткою та доглядом за меблями: хімчистка меблів, видалення неприємного запаху, виведення плям, дезінфекція та інші.


За роки досвіду ми навчилися справлятися з будь-якими труднощами, що виникають в процесі хімчистки.


Замовляйте хімчистку дивана по телефону або скористайтеся формою на нашому сайті та швидше оцініть якість послуг від нашої компанії.

Close
Дізнайтесь вартість хімчистки всього за кілька хвилин
Що хочете почистити?
Ваш телефон
Або напишіть нам в Telegram

Хімчистка диванів с. Рожни

1
Майстри
Ми зібрали навколо себе справжніх ентузіастів виїзної хімчистки. Вони володіють усіма необхідними знаннями та вміннями, щоб хімчистка ваших меблів приносила належний результат.
2
Засоби
Ми користуємося в роботі тільки безпечними засобами від провідних виробників світу. Наша косметика настільки безпечна, що ми навіть не називаємо її хімією.
3
Гарантія
Кожен наш клієнт за замовчуванням отримує від компанії гарантію, діючу протягом 15 днів. Наша гарантія покриває навіть нові плями. Ми впевнені в тому, що ми робимо, і готові нести відповідальність.
4
Робота з плямами
Щоб вдало видалити пляму, слід мати певні знання та вміння. І у нас є обидві ці складові. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що від плям не залишиться жодного сліду.
5
День в день
Як правило, ми залишаємо в графіку місце для термінових замовлень, щоб наші клієнти могли покластися на нас в тих випадках, коли хімчистка потрібна дуже терміново.
6
Лояльність

Наша компанія завжди проводить акції та надає своїм клієнтам знижки. Ті, хто з нами давно, вже в цьому переконалися. Переконайтеся в цьому і ви.

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ ПРЯМОГО ДИВАНА

Виберіть підхожий варіант або залиште заявку, і наш менеджер допоможе Вам визначитися
1800 грн
СТАНДАРТ
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу 

2500 грн

ПРЕМІУМ 
(для делікатних меблів)
- Виїзд майстра
- Видалення плям
- Аквачистка
- Виведення запаху (за необхідності)
- Вибивання від пилового кліща, пилу
- Сушка (підсушимо)
- Ополіскувач (пом'якшувач)

Користь послуги "Глибинна вибивка від пилу"

Ми часто розповідаємо клієнтам про дану послугу, і практично завжди чуємо у відповідь одне й те саме: наш диван виглядає чистим. І потім ці ж клієнти дивуються скільки всього перебувало в глибинах оббивки їхнього зовні чистого дивана.

Справа в тому, що в процесі експлуатації, на дивані накопичується багато пилу і дрібного сміття. Згодом все це сміття проникає в глибини оббивки та осідає там. Домашній пилосос, на жаль, не в змозі впоратися з подібною проблемою.
Для цього і потрібно мати послугу глибинного вибивання пилу, щоб видалити все те, що засіло в глибині оббивки та сприяє розмноженню пилових кліщів.

Клієнти, скориставшись цією послугою всього один раз, відчувають різницю та повертаються до неї знову і знову.

Хімчистка від "АКЛІН" це: 

ЗГУРТОВАНА КОМАНДА
Від команди в компанії залежить багато чого. Тому так важливо знаходити тих співробітників, які будуть розділяти та підтримувати цінності компанії. Ми своїх співробітників вже знайшли.
ЯКІСНІ ЗАСОБИ
Якість засобів визначає не тільки результативність хімчистки, але і рівень впливу на організм майстрів та клієнтів. У нашій компанії ми вибрали працювати тільки якісними засобами, що мають сертифікати якості, адже ми дбаємо про людей.
ПОТУЖНЕ ОБЛАДНАННЯ
Складно собі уявити хімчистку без спеціального обладнання. У нас є цілий арсенал техніки: пилососи, екстрактори, вибивалки, сушарки та інше. Вся техніка професійна та показує високі результати в роботі.
УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ
Який би хороший сервіс компанія не надавала, завжди є куди рости. У певний момент етапом зростання для нас було створення нашої технології чистки диванів, яку ми використовуємо в роботі по сьогоднішній день. І ми не плануємо зупинятися на досягнутому.

Популярні запитання клієнтів

Наскільки швидко можна почистити диван?
Швидкість чищення залежить від розміру дивана та його забрудненості. В середньому, майстри чистять диван за 1 годину.
Чи безпечно перебувати в приміщенні під час хімчистки?
Безумовно, ви можете перебувати в кімнаті під час проведення хімчистки дивана. Всі наші засоби абсолютно безпечні та не мають жодного негативного впливу на здоров'я людини.
Чи можна швидко висушити диван після чистки?
Так, для цього у нас є послуга "Швидка сушка". Вона за замовчуванням входить в пакет чистки "Преміум", або ви можете замовити її як доповнення до будь-якого іншого пакету.
Чи потрібно щось доплачувати, якщо я живу в Рожнах?
Так, дорога в населені пункти, що знаходяться від 10 до 30 км від Києва оплачується додатково. При замовленні на суму от 3000 грн дорога безкоштовна. 
ВІДГУКИ
Карина
в декреті
Сталася непередбачена ситуація: диван потрібно було почистити прямо дуже терміново і хлопці єдині, хто змогли приїхати в день мого звернення. Моїй вдячності не було меж. А коли я побачила результат роботи, так взагалі. Спасибі вам, АКЛІН!
Олег
підприємець
Завів собі кішку, щоб не жити самому. Тільки не врахував, що за нею доглядати треба буде)) В загальному, диван вона мені зіпсувала нормально. Сяк-так намагався справлятися сам, нічого не вийшло. Звернувся до вас. Мені все сподобалося. І гарантію мені дали на 15 днів. Ви великі молодці, я думав, що той запах можна буде прибрати разом з диваном. 
Катя
SMM
У мене ніс дуже чутливий до запахів. Всі, кого викликала до цього робити хімчистку, користувалися такими засобами, що у мене потім ще кілька днів алергія страшна була. Коли приїхали майстри з АКЛІН, то перше, що мене вразило, це те, що мій ніс ніяк не реагує. Коротше, ви просто мої фаворити. Ще й чистите добре))

Хімчистка диванів в інших містах передмістя

Оновимо зовнішній вигляд вашого дивана!

Заповніть форму нижче і ми підберемо для Вас найкращий варіант чищення дивана
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш телефон