АКЛІН

Як видалити шерсть домашніх тварин з оббивки меблів

Наші меблі піддаються зносу не тільки з боку нашої сім'ї, а й з боку домашніх тварин, які проживають разом з нами. Хто б не жив разом з вами - кіт чи собака - він обов'язково буде линяти. Шерсть осідає на поверхні меблевої оббивки, килимах, ковроліні та взагалі скрізь. Більш того, шерсть є сильним алергеном, тому її надмірне скупчення в квартирі може призвести до проблем зі здоров'ям. Ідеальним варіантом порятунку від шерсті на меблях є професійна хімчистка меблів в Києві. Ідеально для меблів та здоров'я буде замовляти хімчистку меблів і килимів один або два рази на рік незалежно від видимого рівня забруднення оббивки.

Кілька порад як самостійно прибрати шерсть з оббивки диванів, матраців, крісел та інших домашніх меблів.

Доглядайте за шерстю тварини. Часто мийте тварину з використанням спеціальної косметики та вичісуйте, щоб прибирати зайву шерсть, яка потім випаде сама, але вже залишиться на дивані. Також буде доречним обладнати для домашнього улюбленця комфортне спальне місце. Тоді він буде менше часу проводити на вашому дивані.

Видалити шерсть домашніх тварин з меблів можна за допомогою спеціального валика для одягу або липкої стрічки. Однак, даний спосіб підходить для оббивки, виготовленої з матеріалу з коротким ворсом. Після того як ви прибрали всю шерсть, протріть поверхню меблів вологою серветкою.


Волога ганчірка або губка стануть відмінними помічниками в боротьбі з цією проблемою. Намочіть ганчірку або губку і протирайте нею оббивку, роблячи при цьому рухи в одному напрямку. В процесі таких маніпуляцій шерсть буде скочуватися в грудочки, які ви легко зможете прибрати. За таким же принципом працюють гумові рукавички. Одягніть гумові рукавички на руки та проводьте по оббивці в одну сторону.

Жорстка щітка допомагає прибрати дрібні волоски, які прилипли до оббивки. Потріть щіткою всю поверхню оббивки, а потім зберіть шерсть і видаліть. Однак, будьте обережні, обираючи цей метод, щоб щіткою не привести в непридатність саму оббивку.

Всі описані методи дуже прості, і при цьому досить ефективні в боротьбі з шерстю тварин на оббивці меблів та килимах. Після видалення вовни не зайвим буде пропилососити меблі, щоб зібрати решту волосся. В процесі догляду за меблями не використовуйте занадто жорсткі щітки, старі бритви або інші методи, здатні зашкодити оббивку. Також не варто використовувати гарячу воду, особливо якщо в складі оббивної тканини присутні натуральні волокна.

Якщо вам не до душі витрачати кілька годин на тиждень на те, щоб видалити шерсть тварини з дивана, звертайтеся в компанію "АКЛІН". Наші майстри знають толк в догляді за меблями, вміють поводитися з будь-яким видом оббивки, щоб вона залишилася чистою та неушкодженою.