АКЛІН

Хто такі пилові кліщі та як з ними боротися

Те, що пилові кліщі досить часто є вірними сусідами людини по дому, вже давно є фактом. Вони проживають в оббивці наших меблів, у ворсі килима, книгах на полиці. Давайте спробуємо розібратися, чому пиловий кліщ так любить жити в наших затишних будинках, і чи можемо ми стати цьому на заваді.

Домашній пиловий кліщ - крихітна комаха, розміром приблизно півміліметра, тому абсолютно непомітний для людського ока. За своє досить тривале життя (близько 80 днів) кліщ встигає залишити потомство, відкладаючи яйця. При цьому один кліщ може відкласти до 60 яєць. Особи пилового кліща люблять вологе тепле середовище з наявністю їжі, що робить людське житло ідеальним варіантом. Ми знаємо, що людина втрачає відмерлі клітини шкіри щодня, тим самим забезпечуючи пилового кліща харчуванням. Особливо сприятливим місцем проживання стають місця в квартирі, де рівень скупчення пилу вищий: плінтус, домашнє взуття, книжкові полиці, килими і, звичайно ж, меблі.


Сусідство з пиловими кліщами дуже небезпечне для здоров'я людини. Медики виділяють три основних типи алергії, і пиловий кліщ здатний викликати алергічні реакції усіх трьох типів. Так, якщо концентрація пилових кліщів на грам пилу в будинку перевищує допустиму норму, існує ймовірність розвитку багатьох серйозних захворювань, серед яких: бронхіальна астма, алергічний риніт, набряк Квінке, різні дерматити та багато інших.

Дізнавшись про вподобання пилового кліща, починає здаватися, що впоратися з ним неможливо. Адже ми не можемо позбутися від усіх килимів або м'яких меблів в домі. Але вихід є! Це ретельне і часте прибирання приміщення і, звичайно ж, хімчистка меблів та килимів.
В процесі хімчистки меблі ретельно промиваються мильним розчином, обробляються спеціальними засобами, а все сміття видаляється зсередини оббивки. У нашому арсеналі також є послуга глибинного вибивання пилу, в процесі якої видаляються всі забруднення з глибини оббивки. Завдяки ультрафіолетовій лампі, всі шкідливі мікроорганізми гинуть, а ваші меблі дезінфікуються. Замовляючи хімчистку диванів, матраців та килимів регулярно, ви зможете убезпечити себе від шкідливого впливу пилових кліщів, забезпечити вашим меблям догляд і продовжити термін її служби, а також подарувати своєму будинку чистоту та свіжість. Щоб хімчистка була ще більш ефективною, ми рекомендуємо запрошувати майстрів з чищення двічі на рік. Тоді жодні кліщі просто не матимуть шансів. Пам'ятайте, що кліщ не зможе вижити там, де для цього не буде умов.


Як бачите, впоратися з пиловими кліщами можна, якщо докласти певних зусиль. Звичайно, повністю позбутися від них не вийде, але в допустимій концентрації кліщ не принесе людині шкоди. Співробітники нашої компанії завжди готові допомогти вам в боротьбі з подібними шкідниками, а також в забезпеченні чистоти ваших меблів.