Чого не можна робити в догляді за меблями зі шкірозамінника:
- Мочити еко-шкіру не варто. Якщо вам потрібно очистити поверхню меблів, скористайтеся вологою губкою або рушником. Велика кількість води проникає в наповнювач і залишається там, завдаючи шкоди вашим меблям.
- Не використовуйте жорсткі та абразивні засоби для чищення меблів зі шкірозамінника.
- Намагайтеся не розливати на меблі зі шкірозамінника напої з барвниками, оскільки фарбувальний пігмент вивести з поверхні замінника дуже складно, а іноді просто неможливо.
- Не сушіть меблі з поверхнею з еко-шкіри поруч з термоприладами або відкритим вогнем, не піддавайте меблі впливу прямих сонячних променів.
- Для відбілювання світлого шкірозамінника не використовуйте засоби, які містять хлор.
Правила догляду за меблями зі штучної шкіри дуже прості:
- Регулярно очищайте поверхню від плям і пилу, а також від дрібного сміття. Для цього можна використовувати розчин нашатирного спирту.
- Не ставте меблі з оббивкою зі шкірозамінника поруч з батареями або там, де на них будуть потрапляти сонячні промені, оскільки це призведе до деформації та тріщин на покритті.
- Раз на півроку обробляйте поверхню спеціальними засобами, які будуть пом'якшувати замінник, запобігаючи його старінню та передчасному зносу.
- Всі плями, які з'являються на покритті, слід видаляти негайно, щоб вони не встигли проникнути в глибину оббивки.
- Ставтеся до меблів з оббивкою зі шкірозамінника дбайливо та акуратно. Пам'ятайте, що будь-які деформації (порізи, подряпини та інше) видалити неможливо.
Меблі з оббивкою зі штучної шкіри є відмінним доповненням будь-якого інтер'єру, виглядають статусно, при цьому, нижчі за вартістю, ніж меблі з оббивкою з натуральної шкіри. Такі меблі будуть забезпечувати своїм господарям комфорт, а при правильному догляді прослужать дуже довго.